MÖBLER / Bord / Piedestal 9941507
nr 994 1507
Piedestal
trä, tidigt 1900-tal, höjd: 100 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:52:39
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)